неділя, 27 вересня 2009 р.

Де вивести Webmoney у Києві?


В питаннях виведення електронної валюти та конвертації її у звичайні паперові гроші, я, прямо скажемо, далеко не новачок. І, тим не менше, помітив тенденцію, що з кожним місяцем зручно і вигідно виводити WMZ у Києві стає все важче. Тому вирішив поділитися деякими своїми спостереженнями.

Перш за все, варто відзначити, що виводжу я зазвичай напряму у обмінних пунктах, отримуючи на руки долари (а не гривні). За всіма підрахунками, так втрачається найменше. Адже при конвертації WMZ у гривні і подальшому виведенні на банківську картку гроші втрачаються тричі: перший раз при конвертації (курс долар -> гривня у вебманівських обмінниках, прямо скажемо, далекий від комерційного, і звісно ж – не у вигідний для користувача бік). Другий раз при платі комісії компанії, яка проводитиме операцію (яка, в залежності від суми іноді може складати більше 5%), не кажучи вже про стабільну внутрішню комісю Webmoney, яка складає 0,8%. І втретє – при знятті коштів із картки (у різних банках сума може бути різною, але в моєму випадку складає 1%).

Сервіс Allmoney

У свій час мені дуже подобалося працювати з компанією Allmoney, яка при виведенні сум розміром більше 100 WMZ брала зовсім скромну двохвідсоткову комісію і яка, чи не єдина, володіла офісом у центрі міста, куди дуже зручно було добиратися на метро.

Втім, восени, разом з настанням кризи, почалася внутрішня криза і в цій компанії. Спершу, досить неприємний відгук про неї з’явився на блозі Артура Оруджалієва. А потім при спробі замовити виведення будь-якої (навіть найскромнішої) суми в доларах, система попросту видавала повідомлення про відсутність коштів. Ще через кілька тижнів сайт закрився начебто „на реконструкцію”.

Він знову відкрився навесні, щоправда, отримав абсолютно нову назву і домен – якийсь незрозумілий OKWM, на який, наразі, стоїть редирект із колишнього Allmoney. „Збагатився” сервіс і новими тарифами з підвищеними відсотковими ставками. Якщо раніше на 500 доларах ви втрачали лише 10, то тепер за право вивести таку суму доведеться віддати 20-ку. Себто комісія зросла з 2% до 4%.

Але навіть цього виявилося замало: коли, плюнувши на підвищену відсоткову комісію (у інших сервісах не краще) я таки спробував зробити заявку на виведення валюти – система знову „радісно” повідомила мені, що таких грошей наразі немає і запропонувала ввести меншу суму.

1 коментар:

  1. То ще дрібниці. Підробний inetmib1.dll з трояном всередині краде WebMoney. І виявляють його поки що не всі антивіруси. Ось тут є певна методика боротьби з крадіжкою WebMoney.

    ВідповістиВидалити